راهنمای سایز بندی انگشتر

راهنمای سایز بندی انگشتر برای خرید اینترنتی

خرید اینترنتی انگشتر کمی با خرید حضوری انگشتر در جواهرفروشی متفاوت است، شما برای خرید اینترنتی انگشتر ، باید سایز انگشت مورد نظر خود را بدانید تا بتوانید انگشتری مناسب برای خود تهیه کنید.

انگشتری که شما برای خود انتخاب میکنید نباید آنقدر برای انگشتتان تنگ باشد که از انگشتتان رد نشود و نه  آنقدر بزرگ باشد که در انگشتتان بلغزد. پس باید سایز بندی انگشتر ها را به خوبی یاد بگیرید و بهترین خریداینترنتی را انجام دهید.

راهنمای سایز بندی انگشتر | مستر کادو

با ما همراه باشید تا شما را برای یک خرید شیرین اینترنتی انگشتر راهنمایی کنیم.

چند نکته قابل توجه هنگام اندازه گیری:

  • دما در سایز انگشت تاثیرگزار است،درنتیجه زمانی که دستتان در دمای عادی قرار دارد ،اندازه گیری را انجام دهید.
  • اندازه گیری را چند بار تکرار کنید تا میزان خطا به حداقل برسد.
  • حتما دست و انگشتی که برای آن قصد خرید انگشتر را دارید اندازه بگیرید.

اگر شما قصد خرید اینترنتی انگشتر را دارید ، اما از سایز انگشت خود خبر ندارید ، با دو روش ساده و جداول راهنمایی که در ادامه توضیح خواهیم داد میتوانید سایز انگشت خود را به راحتی پیدا کرده و یک خرید مطمیئن و مناسب داشته باشید.

برای تعیین سایز انگشتر دو روش  وجود دارد که آنها را در ادامه توضیح می دهیم:

روش اول تعیین سایز انگشتر

در این روش برای مشخص کردن سایز انگشت خود از یک قطعه نخ غیرقابل ارتجاع یا یک کاغذ با طول پانزده و عرض یک سانتی متر استفاده کنید.میتوانید از یک تکه پارچه یا متر پلاستیکی هم استفاده کنید.

راهنمای سایز بندی انگشتر مرحله اول | مسترکادو

نوار را نزدیک به برجستگی انگشت خود قرار دهید. این قسمت، ضخیم ترین بخش از انگشت شماست و انگشتر باید به سادگی از آن عبور کند.

مسلما داخل کردن و درآوردن انگشترتان نباید به یک کار طاقت فرسا و دردناک تبدیل شود! هنگام اندازه گیری، نوار را خیلی محکم به دست خود نچسبانید. انگشتر شما نباید در انگشت شما بلغزد، اما نباید خیلی هم محکم باشد.

لازم به ذکر است که هنگام اندازه گیری، باید همان انگشتی را اندازه بگیرید که می خواهید انگشتر را داخل آن کنید. مثلا اگر قصد استفاده از انگشتر نامزدی در دست چپ خود را دارید، باید انگشت مربوطه در دست چپ را اندازه بگیرید.

اکنون قسمتی از نخ یا نوارکاغذی را که به ابتدای آن رسیده است علامت بزنید تا بعدا بتوانید آن را اندازه بگیرید. اگر از متر پلاستکی استفاده کرده اید، عدد قسمتی از متر که به ابتدای آن رسیده است را به خاطر بسپارید.

سایز بندی انگشتر مرحله دوم | مستر کادو

اگر از نخ یا کاغذ استفاده کرده اید، قسمتی از نوار کاغذی یا نخ را که به ابتدای آن رسیده است با خط کش و بر حسب میلی متر اندازه بگیرید.

سایز بندی انگشتر مرحله سوم | مسترکادو

سایز به دست آمده که براساس میلیمتر است را با جدول زیر مقایسه کنید تا سایز انگشتر مناسب خود را پیدا کنید.

سایز بندی انگشتر مرحله آخر | مسترکادو

جدول سایز بندی انگشتر | مستر کادو

روش دوم تعیین سایز بندی انگشتر

در این روش باید از انگشتری که مناسب انگشتتان است استفاده کنید. یکی از انگشتر های خود را انتخاب کنید. انگشتری را انتخاب کنید که دقیقا مناسب همان دست و همان انگشتی باشد که قصد خرید انگشتر را برای آن دارید.

سایز بندی انگشتر مدل دوم | مسترکادو

قطر داخل انگشتر را طبق راهنمای زیر اندازه بگیرید . وسپس قطر به دست آمده را با جدول ارائه شده که سایزها به میلیمتر ثبت شده است مقایسه کنید و سایز مناسب خود را پیدا کنید.

سایز بندی انگشتر ها | مسترکادو

سایزبندی انگشتر 2 | مسترکادو

mohammadreza
اردیبهشت ۱۲, ۱۳۹۹
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.